Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuality

Zápis k povinné školní docházce

Zápis k povinné školní docházce proběhne na naší škole v souladu s právními předpisy, ale vzhledem k opatřením vlády bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v průběhu dubna.

Dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání stanoví ředitel školy, a to v souladu se školským zákonem (§ 36 odst. 4). Upřednostníme podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou.

Postupně sdělíme upřesňující informace.

Sledujte webové stránky školy.

Činnost školního psychologa

V případě zájmu (potřeby, problému, konzultace, dotazů) máte možnost kontaktovat naši školní psycholožku Mgr. Lenku Rambouskovou na telefonním čísle 702 202 564 každý všední den od 9.00 do 15.00 hodin.

Vyřízení žádostí

Doklad je možné vystavit při péči o dítě mladší 10 let (dítě, které ještě nedosáhlo 10 let věku), které nemůže z důvodu nařízené karantény docházet do školy či školky.

Prosíme rodiče o shovívavost a trpělivost. Všechny žádosti budou samozřejmě kladně vyřízeny, ale vzhledem k dalším povinnostem, neodkladným záležitostem (zajištění organizace výuky a chodu školy v souvislosti s aktuální situací) a k množství žádostí nejsme schopni vše vygenerovat, potvrdit a odeslat současně.

Kdo má nárok na vystavení dokladu, podal si žádost, ale nebyl mu zaslán potvrzený tiskopis, prosím napište znovu.

Organizace výuky

1.–5. ročník

Ve třídách na prvním stupni bude komunikovat třídní učitelka přímo s rodiči emailem podle individuálně nastavených pravidel v konkrétní třídě. Interval zadávání úkolů je 2x týdně, vždy pondělí a čtvrtek.

Žáci vypracují učivo podle zadaných pokynů a postupů, úkoly jsou zaměřeny především na opakování a upevňování učiva, rozvíjení čtenářství.

Zároveň žákům i rodičům budeme postupně nabízet různé výukové online aplikace k procvičování.

Třídní učitel navrhne rodičům, jakou formou bude probíhat zpětná vazba.

Splněná práce nebude prozatím zařazována do klasifikace.

Milí žáci,

úkoly jsou nastaveny tak, abyste je zvládli samostatně, nebojte se ale říci o pomoc dospělým kolem sebe, když budete potřebovat. Případně se můžete vy nebo vaši rodiče emailem obrátit přímo na svou paní učitelku se žádostí o radu.

6.–9. ročník

Žádáme žáky, aby se pomocí emailu spojili s třídními učiteli kvůli snadnější komunikaci. Kontakty naleznete https://www.zsbites.cz/kontakty

Materiály pro druhý stupeň se budou objevovat každé pondělí a čtvrtek na portále https://portal.zsbites.cz/webstorage

Po přihlášení (host) najdete svého vyučujícího z každého předmětu a otevřete jeho složku, kde budou úkoly a pokyny k práci na dané období.

Na vaši práci navážeme, až se vrátíte do školy. S výsledky vaší práce budeme dál pracovat v hodinách. Plňte svoji práci postupně a nenechávejte si vše na poslední chvíli.

Instrukce pro 2. stupeň v bodech:

 1. Odkaz na materiály, které se budou postupně objevovat, je zde: 
  Spusťte https://portal.zsbites.cz/webstorage/www/sign/in
 2. Vyberte možnost vstoupit jako host
 3. Vyberte vyučujícího, který vás učí na daný předmět
 4. Otevřete připravené soubory a začněte pracovat
 5. Materiály se budou objevovat pravidelně – v pondělí a čtvrtek

Odkazy na další výukové zdroje:

ČT připravila zajímavou možnost výuky doma prostřednictvím TV – učíTELKA.

K učení cizích jazyků je možné využít aplikaci WocaBee nebo Learn at home z Oxford University Press.

Těšíme se na spolupráci! Vaši učitelé.

 

 

Aktuální sdělení – Žádost o ošetřovné

Vážení rodiče, s ohledem na vážnost aktuální situace bude formulář žádosti o ošetřovné zasílán pouze elektronicky. Kontakt na školské zařízení je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V e-mailu uveďte jméno a třídu dítěte.

Anketa

Který sport tě nejvíc baví?
Výsledky

Zřizovatel

 • Velká Bíteš

Podpořil

 • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

 • Ověřená firma
 • Příroda velkobítešska
 • Učebna v přírodě
Nahoru