DSC 0074druzina5druzina4

Školní družina při ZŠ Velká Bíteš pracuje v 6 odděleních, pod vedením vychovatelů P. Petrovové, N. Kolkové, K. Matouškové, M. Paprskářové, V. Pelánové a J. Svobodové.

Webové stránky družiny: http://www.druzinabites.webnode.cz

Cílová kapacita školní družiny je 175 dětí.

Provoz družiny je ráno od 6.00 do 8.00 hod. a po vyučování od 11.30 do 16.30 hod.

Měsíční poplatek činí 100 Kč, platba probíhá dvakrát během školního roku a to 400 Kč a 600 Kč na účet školy, nebo vedoucí vychovatelce ve ŠD. Upřednostňujeme platbu na účet školy.

Po celý rok v družině sportujeme, malujeme, vyrábíme, modelujeme, pracujeme na počítačích, nebo si jenom hrajeme, povídáme, posloucháme pohádky a písničky, podle toho na co je právě nálada.

Své výrobky děti prezentují v prostorách družiny, knihovny a jídelny. Po celý rok připravujeme pro děti různé akce – semináře pro děti, tvořivé dílny pro rodiče s dětmi, pohybové aktivity, výtvarné soutěže, návštěvy výstav, podílíme se na akcích školy, ...

Zápis do školní družiny probíhá ve středu 30. 8. 2023 od 13.00 do 16.30 hod. a první školní den 4. 9. 2023 od 7.00 do 11.00 hod. Pokud je volná kapacita, mohou se  děti přihlásit i v průběhu školního roku.

Telefonní spojení do školní družiny: 566 789 470

Za školní družinu Pavla Petrovová