Nekategorizováno

Přístup do webové aplikace Bakaláři

Žáci se nyní mohou do webové aplikace Bakaláři (bakalari.zsbites.cz) přihlašovat i pomocí školního účtu Microsoft.

Po zvolení modrého tlačítko „Přihlásit účtem Microsoft“ (viz obrázek níže), budete nejdříve vyzváni k zadání přihlašovacích údajů Microsoft a poté stávajících přihlašovacích údajů do Bakalářů.

Tím se tyto účty propojí a při dalším vstupu do Bakalářů již bude stačit zadat přihlašovací údaje k účtu Microsoft.

 618

Pozn.: Pro případné odpojení účtu Microsoft od webové aplikace zvolte (po přihlášení do webové aplikace Bakaláři) menu Nástroje – Propojení účtů – Zapomenout.

Návštěva Prahy

Ve čtvrtek 25. května 2023 jsme se s žáky 5.A a 5.B vydali na exkurzi do Prahy. Po zdolání ranní dopravy a drobné fronty před nástupem na lanovku jsme se ocitli na Petříně. V zrcadlovém bludišti i na rozhledně si všichni vyfotili krásné snímky a následně jsme mohli pokračovat k Pražskému hradu. Prohlédli jsme si nádvoří a stihli jsme i střídání stráží. Přes zámecké schody a Malostranské náměstí jsme pokračovali dále ke Karlově mostu. Po jeho úspěšném překonání v plném počtu jsme pospíchali na Staroměstské náměstí. Orloj se nám ukázal v plné kráse a po zhlédnutí všech jeho postaviček a krátké přestávce na svačinu jsme se vydali směrem na Václavské náměstí. Zde jsme obdivovali sochu sv. Václava i překrásnou budovu Národního muzea. Naše pěší cestování nám zpestřila cesta metrem až do obchodního centra Chodov. Zde si děti v rámci rozchodu nakoupily občerstvení nebo drobné dárečky. Na zpáteční cestě nám dálnice dopřála plynulý provoz, takže návrat proběhl v očekávaném čase. Díky krásnému počasí a minimu komplikací jsme si mohli výlet náležitě užít a určitě si na něj všichni uchováme pěkné vzpomínky.

Mgr. Michaela Kalinová

657658

 

659660

Vánoční přání

281

 

Vánoční přání

Krásné Vánoce a šťastný nový rok přejí žáci a zaměstnanci Základní školy Velká Bíteš.

182

Online školní družina

Školní družina zahájí od 6. 4. 2021 on-line odpolední vysílání přes aplikaci Teams.

Číst více...

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru